AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 20 Kasim 2018 Sali 09:38
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
ANTALYA AKASYA İLAÇLAMA

Firma ile İletişim Formu

Adınız - Soyadınız :
Telefonunuz :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :
   
     
  Yetkili   Salim TOPUZ
  Telefon   0242 227 08 09
  Gsm   0535 465 03 99
  Faks   
Kültür Mahallesi 75. Yıl caddesi Ali Şenel Apt. No:80/1 Kepez Antalya
info@akasyacevresagligi.com
http://akasyacevresagligi.com

Akasya ilaçlama ve Çevre Sağlığı uzman personeliyle , Sağlık bakanlığından ruhsat almış bir firmadır. İlaçlama da insan sağlığına zararı olmayan kokusuz , renksiz , teknolojik ürünlerimizle Biyolog ve Ziraat Mühendisleri eşliğinde sağlıklı ilaçlama yapıyoruz.

Nereleri ilaçlıyoruz? Açık ve Kapalı Alanları

 

- Ev ve Apartmanlar
- Kalorifer Dairesi
- Kazan Dairesi
- Bodrum-Kömürlük
- Oteller
- Evler
- Bahçe ilaçlaması
- Açık arazi ilaçlama
- Depolar
- İmalathane
- Mutfaklar
- Süpermarketler
- Hastane Sağlık kur.
- Pastane-Fırın
- Vakıflar
- Tekstil
- Mağazalar
- Fabrikalar, Vs.
- Villa / Plaj / Yazlık
- Dershane, yurt,yuva
- Disko, Restaurant
- Yat,tekne
- Düğün Salonu
- Kamu Kuruluşları
- Yurtlar- Yuvalar
- Barlar
- Gemiler
- Bankalar
- Alışveriş Merkezleri
- Gıda ve Ticarethaneler
- Ofis - Yazıhane
- Plaza
- İshanı

 

 

Haşerelerle mücadele, uzmanlığın yanı sıra belirli kriterler gerektiren profesyonel bir alandır. Yapılacak olan uygulamanın hangi ilaçlama şirketi tarafından yapıldığı, ilaçlamayı yapan ilaçlama personelinin yetkinliği, ilaçlama öncesi ve sonrası uyarıların personel tarafından eksiksiz verilmesi, uygulamada kullanılan ilacın etkinliği ve sağlık bakanlığı onaylı olması, sadece ilaçlama esnasında değil ilaçlama sonrasıda hizmetin devam etmesi gibi unsurlar, mevcut böcek - haşere problemlerinin kalıcı bir şekilde ortadan kalkmasını sağlar.

 

Kulaktan doğma ilaçlama bilgisiyle, sağlıksız ve bilgisiz bir şekilde yapılan kaçak böcek ilaçlama uygulamaları haşerelerle mücadelede hiç bir çözüm sağlamayacağı gibi ciddi sağlık sorunları doğurabilir.

Haşere İlaçlama profesyonellik gerektirir, garantili çalışan ilaçlama firmalarının işidir. Her türlü haşere, böcek ve kemirgen ilaçlamasında firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. İlaçlarımız ziraat mühendisleri ve biyologlar kontrolünde her türlü böcek ve haşereye karşı hazırlanıp , uygulaması eğitimli personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Örneğin pire ilaçlama da kullanılan ilaç farklı olduğu gibi uygulanacak alanında iyi tespit edilmesi gerekir.

Fare İlaçlama uygulamasında, ilaçlama sonrasında , içinde mum bloklar bulunan istasyon bırakılmalıdır. Haşere ve kemirgen sorununuza karşı en ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmet sağlamaktayız.

Böcekler o kadar çeşitlidirler ki, sayılarını saptamak olanaksızdır. Böceklerin hemen hepsi çok küçük yapılıdır. Böcekler küçük olmasalardı, yeryüzünde bir başka canlı için yer bulmak mümkün olmazdı. Milyonlarca böcek türü yaşamaktadır ve dünyanın en kalabalık canlılarıdır. İnsanların yaşadıkları alanlarda çoğalarak insanları rahatsız eden, ısıran yada pisliklerine ortama bırakarak hastalık bulaştıran bu zararlı canlılara karşı mücadele etmek gereklidir. 

Böcek ile mücadele için profesyonel ve yasal haşere ilaçlama şirketimiz günün her saati araçlı servisleri ile hizmet verir. En uygun fiyatlarla profesyonel hizmet almak için böcek ilaçlama şirketimizi günün her saati arayabilirsiniz.

İilaçlama servislerimizde kullanılan böcek ilaçları WHO(Dünya Sağlık Örgütü) ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlardır. Akasya böcek ilaçlama şirketimiz müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmadan profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Haşere ve kemirgen türlerinin en aktif oldukları aylar
Şark HamamböceğiOcak - Kasım arası
Alman HamamböceğiOcak - Kasım arası
Amerikan HamamböceğiOcak - Kasım arası
Ev KarıncasıŞubat - Eylül arası
GümüşcünŞubat - Ekim arası
ÖrümceklerŞubat - Ekim arası
Marangoz KarıncalarŞubat - Ekim arası
PirelerŞubat - Ekim arası
Kulağa KaçanŞubat - Ekim arası
ÇıyanŞubat - Ekim arası
FareAralık-Mart arası
SıçanKasım-Mart arası
KeneŞubat - Kasım arası
SinekMart- Ekim arası

21104 kere bakıldı
14 Nisan 2014 Pazartesi - 16:53 tarihinde eklendi
SON EKLENEN FİRMALAR
DUNYA KOKOREÇ - DÜRÜM EVİ
DETAY
ANTALYA AKASYA İLAÇLAMA
DETAY
AKASYA SERA MALZEMELERİ
DETAY
SERMA PLASTİK
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com