AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 20 Kasim 2018 Sali 10:04
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KEPEZ HAVA DURUMU
KEPEZ
 
"35 yıllık hizmetin daha fazlasını 5 yılda yaptık"
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Varsak’a, 35 yıllık belediyecilik tarihinde aldığı hizmetin çok daha fazlasını kendi dönemlerinde yaptıklarını söyledi.
 
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Varsak’a, 35 yıllık belediyecilik tarihinde aldığı hizmetin çok daha fazlasını kendi dönemlerinde yaptıklarını söyledi.

Başkan Hakan Tütüncü, Varsak  Zeytinlik Mahallesi’nde Muhtar Mehmet Ali Küçük'ün bir kahvehanede düzenlediği toplantıya katıldı.
Başkan Tütüncü'ye yoğun bir ilginin olduğu toplantıya çok sayıda mahallelinin yanı sıra, bölgede yaşayan Adıyamanlılar da katıldı.

Burada bir konuşma yapan Tütüncü, 5 yıllık hizmet yolculuğunda ilçe halkıyla bir araya gelmeye  önem verdiğini belirterek, "Biz birlikte aile olmaya; hep beraber Kepez olmaya talip olduk. Birbirimizi farklılıklarımıza rağmen sevmeyi de başardık. Biz seçimlerden seçimlere vatandaşımızı hatırlayanlardan olmadık.  Biz birbirimizi Allah için sevmeye, birbirimizle Allah için kardeş olmaya ant ettik." diye konuştu.
Kepez'in her noktasında güzel hizmetler yaptıklarını söyleyen Tütüncü, hizmetin içerisine de sevgilerini koyduklarının altını çizdi.

Varsak'a vizyon kazandıran hizmetler yapıldı

Varsak bölgesine yapılan hizmetleri de anlatan Başkan Hakan Tütüncü, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Varsak Belediye statüsüne geçeli yaklaşık 35 yıl oldu. 2009 Yerel seçimlerinde  ise Kepez Belediyesi’ne bağlandı. 5 yılda Varsak’ın aldığı hizmet, 35 yıllık belediye tarihinden çok ama çok fazladır. Varsak’ta çok önemli projeler yaptık.  İçerisinde tam olimpik kapalı yüzme havuzunun ve masal parkının da olduğu Kepezpark Varsak, bu bölgemizde hizmete girdi. Bu proje ile Varsak daha fazla bilinen bir yer haline geldi. Tesise Varsak'ın ismini vererek,  Varsak'ın ismini yaşatmış olduk. Varsak’a, kültür merkezinden spor salonuna, asfalttan kaldırıma, yeni yolların açılmasından orta refüje, yeşil alanlardan spor salonuna, yeni okullardan sağlık tesisine kadar ciddi hizmetler yaptık."

Bölgeye yatırım sürecek

Daha büyük yatırımları Varsak'a ve Zeytinlik Mahallesi'ne getireceklerini kaydeden  Tütüncü, bölge ile şehir merkezi arasında yeni bağlantı yolları açacaklarını ifade etti.
Varsak ile kuzeydeki yerleşim yerleri arasına 4,5 km uzunluğunda, 80 km genişliğinde Hamza Taş Bulvarı’nı açtıklarını anımsatan Tütüncü,  "Antalya’ya yeni bir şehir girişi yolu kazanırdık.  Bu bulvar ile Varsak, Antalya’nın şehir girişindeki bir yerleşim yeri haline geldi. Zeytinlik’i Altınova’ya bağlayan yolu da  genişletiyoruz. Yeni yollarla mahallelerimizi daha medeni ve ulaşılabilir hale getiriyoruz." açıklamasını yaptı.

Adıyamanlılar, konuşmasından sonra  Başkan Tütüncü'ye ve beraberindekilere çiğ köfte ikram etti.
Toplantıda, Kepez Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yarbaş ve Ak Parti Kepez Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Bahattin Bayraktar da hazır bulundu.
 
 
20 Ocak 2014 Pazartesi - 11:31
8679 Kere Okundu

ANTALYA AKASYA İLAÇLAMA
DETAY
AKASYA SERA MALZEMELERİ
DETAY
DUNYA KOKOREÇ - DÜRÜM EVİ
DETAY
SERMA PLASTİK
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com