AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 20 Kasim 2018 Sali 09:53
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KEPEZ HAVA DURUMU
KEPEZ
 
Başkan Tütüncü 'Animder”e Konuk Oldu
 
Tütüncü, Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği'nin (ANİMDER) bu yıl 8’incisini düzenlediği Genel Kurul toplantısına katıldı.
 
 
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ANİMDER’in Antalya İmam Hatip Lisesi Salonu’nda bu yıl 8’incisini düzenlediği Genel Kurulu toplantısına konuk oldu. Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği’nin (ANİMDER), Antalya İmam Hatip Lisesi Salonu’nda bu yıl 8’incisini düzenlediği Genel Kurul toplantısında, yeni yönetim kurulu ve başkanlık seçimleri yapıldı.Yapılan seçimler sonunda ANİMDER’in yeni başkanı Mustafa Emekli oldu.

Başkan Tütüncü, yeni yönetimin belirlenmesinin ardından, ANİMDER adına eski başkan Ertan Kara’ya, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

8’inci Genel Kurul toplantısında başkan seçilen Mustafa Emekli de yaptığı konuşmada, bir önceki yönetime teşekkür ederek, devraldıkları bu anlamlı kutsal bayrağı, en iyi yerlere getirmenin ve taşımanın çabası içinde olacaklarını söyledi.

Başkan Tütüncü de yaptığı konuşmada, öğretmenleriyle, arkadaşlarıyla, İmam Hatip Lisesi camiasıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Mustafa Emekli ve yönetim kuruluna başarılar diledi.
 
 
02 Aralık 2013 Pazartesi - 20:51
8698 Kere Okundu

ANTALYA AKASYA İLAÇLAMA
DETAY
AKASYA SERA MALZEMELERİ
DETAY
SERMA PLASTİK
DETAY
DUNYA KOKOREÇ - DÜRÜM EVİ
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com