AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 20 Kasim 2018 Sali 09:35
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KEPEZ HAVA DURUMU
KEPEZ
 
Kepez Er Meydanında Tütüncü
 
Kepez Belediyesi’nin 9. Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin ikinci gününde Başkan Hakan Tütüncü, er meydanını gezerek, güreşseverleri selamladı. Binlerce güreşsever Tütüncü’ye büyük bir ilgi gösterdi.
 
 
Kepez Belediyesi’nin 9. Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin ikinci gününde Başkan  Hakan Tütüncü, er meydanını gezerek, güreşseverleri selamladı. Binlerce güreşsever Tütüncü’ye büyük bir ilgi gösterdi.
Sezonun ilk güreşleri olan ve 14 boyda, 32’si başpehlivan 600 pehlivanın katıldığı Kepez Belediyesi’nin geleneksel güreşlerinin ikinci gününde final heyecanı yaşanıyor.
Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadı’nda yapılan güreşlerin birinci gününde küçük boyların eleme turu maçları gerçekleştirilmişti. Kepez çayırında ikinci gün ise küçük boyların final, başaltıları ve başpehlivanların ise eleme turu maçları yapılıyor.
Tarihi Kırkpınar heyecanının yaşandığı, 5 binden fazla güreşseverin büyük bir ilgiyle izlediği Kepez güreşlerinde, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Güreşleri Tertip Komitesi üyeleriyle birlikte er meydanı gezerek, vatandaşları selamladı.
Güreşseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Başkan Tütüncü, Antalyalılara, Kırkpınar heyecanında bir güreş izletmenin gururunu yaşadıklarını söyleyerek, er meydanında mücadele eden pehlivanlara başarılar diledi.
Ak Parti Milletvekili ve Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya ile eski başpehlivan Ahmet Taşçı da güreşleri izledi.
Kepez güreşleri, gün sonu düzenlenecek olan ödül töreni ile sona erecek.
 
 
15 Nisan 2013 Pazartesi - 09:40
8885 Kere Okundu

DUNYA KOKOREÇ - DÜRÜM EVİ
DETAY
SERMA PLASTİK
DETAY
ANTALYA AKASYA İLAÇLAMA
DETAY
AKASYA SERA MALZEMELERİ
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com